TERAPIA RĘKI V* TECHNIKI PRZYGOTOWANIA POSIŁKÓW PRZY SPRAWNEJ JEDNEJ RĘCE

Zapraszamy na kurs na, którym poznasz techniki  jak uczyć pacjentów i podopiecznych mających brak ręki lub niesprawną jedną rękę trwale lub czasowo (gips) przygotować podstawowe posiłki.  Techniki wykorzystasz w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi.

MIEJSCE: Radom/CENTRUM ARKA W RADOMIU ul. Kazimierza Kelles-Krauza 19 (sala konferencyjna)/hotel z możliwością rezerwacji noclegu.
TERMIN: 
22.02.2025 r.
CZAS TRWANIA:
sobota: 09.00-13.00
KOSZT: 
650 zł

DLA KOGO?
terapeuci ręki, fizjoterapeuci, terapeuci zajęciowi, zainteresowany personel medyczny, rodzice.

PROWADZĄCA: dr hab. Emilia Mikołajewska, prof. UMK dr hab. Emilia Mikołajewska prof. UMK, specjalista fizjoterapii, autorka około 400 artykułów i ponad 20 książek z zakresu fizjoterapii, w tym
– Terapia ręki Samoobsługa
– Metoda NDT-Bobath w neurorehabilitacji osób dorosłych
– Terapia neurorozwojowa dzieci.
Profesor Uniwersytetu w Katedrze Fizjoterapii Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Naukowiec w Laboratorium Neurokognitywnym w Interdyscyplinarnym Centrum Nowoczesnych Technologii UMK w Toruniu. Naukowiec, praktyk, wynalazca, recenzent wniosków grantowych, członek  Rad Wydawniczych oraz recenzent w ponad 120 czasopismach krajowych i zagranicznych.

PROGRAM KURSU:
Nauczysz się praktycznie jak mając sprawną jedna rękę zrealizować poniższe.

 1. Przygotowanie kanapek.
 2. Otwieranie pudełek z masłem (serkami, smarowidłami).
 3. Smarowanie chleba (dwa sposoby).
 4. Odkręcanie i zakręcanie butelki.
 5. Obieranie warzyw (różne warianty).
 6. Przygotowanie parówki.
 7. Otwieranie serka trójkącika.
 8. Obieranie  warzyw i owoców kulistych typu jabłka, ziemniaki.
 9. Pozbywanie się gniazda nasiennego z owoców typu jabłko.
 10. Obieranie mandarynki, pomarańczy.
 11. Obieranie bananów.
 12. Przygotowanie sałatki owocowej.
 13. Technika niespodzianka.

Poznasz także akcesoria ułatwiające pracę jedną ręką podczas przygotowania posiłków. Prowadzący  zapewnia niezbędne narzędzia i produkty spożywcze.

CENA ZAWIERA:
– materiały dydaktyczne drukowane,
– materiały do zajęć praktycznych,
– certyfikat,
– serwis kawowo-herbaciany ze słodkim poczęstunkiem.

ABY ZOSTAĆ WPISANYM NA LISTĘ UCZESTNIKÓW, NALEŻY SPEŁNIĆ PONIŻSZE WARUNKI:
– Uzupełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.edukacjaterapeutyczna.pl, umieszczony poniżej.
– Opłacić całość kwoty za uczestnictwo w szkoleniu nie później niż na 14 dni przed jego rozpoczęciem.
– Wszelkie płatności za kursy i szkolenia należy dokonać na rachunek bankowy organizatora ING Bank Śląski S.A. PL 26 1050 1793 1000 0090 8191 2140. W tytule przelewu proszę podać nazwę szkolenia oraz imię i nazwisko uczestnika.

  Zapisz się na szkolenie:


  Dane do faktury

  Uwaga: Prosimy o rozważne wypełnienie formularza w tej części, ponieważ raz wprowadzone dane do faktury dotyczące nabywcy nie ulegają zmianie (rozp. Min.Fin z dnia 28 marca 2011 r. w sprawie (…) wystawiania faktur (…), Dz.U. z 2011r. nr 68 poz. 360 ze zm.)


  Wpłaty z tytułu szkolenia należy kierować na konto:
  Oddział Edukacja terapeutyczna, ING Bank Śląski S.A. PL 26 1050 1793 1000 0090 8191 2140

  Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Edukacji Terapeutycznej Karolina Skóra w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celach marketingowych teraz i w przyszłości.
  Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Edukacji Terapeutycznej Karolina Skóra w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu promocji produktów i usług Instytut Edukacji Terapeutycznej Karolina Skóra teraz i w przyszłości. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych drogą elektroniczną przez Instytut Edukacji Terapeutycznej Karolina Skóra (Informacje te dotyczyć będą m.in. oferty handlowej, wolnych miejsc oraz nowych szkoleń, kursów oraz konferencji organizowanych przez Instytut Edukacji Terapeutycznej Karolina Skóra)
  Oświadczam, iż podane przeze mnie w formularzu dane są prawdziwe.

  Administratorem danych osobowych jest Instytut Edukacji Terapeutycznej Karolina Skóra, z siedzibą w Radomiu przy ul. Szlacheckiej 15. Dane osobowe zbierane są w celu realizacji usługi szkoleniowej oraz w celu informowania o ofercie i działaniach Instytutu Edukacji Terapeutycznej Karolina Skóra. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także do rezygnacji z otrzymywania informacji handlowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych do celów marketingowych poprzez wysłanie korekty/rezygnacji na adres Instytutu Edukacji Terapeutycznej Karolina Skóra. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do świadczenia usługi szkoleniowej.